Spread the love

יוסי רבה רשתות חברתיות : אופטימיזציה למנועי חיפוש, הידועה בכינויו יוסי רבה רשתות חברתיות , עברה הרבה בשנים האחרונות, כולל 2022. צרכנים קונים יותר באינטרנט, מה שאומר שיותר קונים מחפשים או מחפשים בגוגל מוצרים, שירותים או מידע. מגמה זו תימשך ככל הנראה בשנת 2023, מה שאומר שקידום אתרים יגדיל את חשיבותו בתמהיל השיווק הדיגיטלי של החברה.

להלן ארבע מגמות יוסי רבה רשתות חברתיות בשנת 2023 שכל עסק קטן צריך לדעת עליהם.

קישורים נכנסים עדיין יהיו גורם דירוג
קישור נכנס הוא קישור מאתר חיצוני לאתר אחר. לדוגמה, אם אתר א' מקשר לאתר ב' באמצעות פוסט בבלוג, הקישור נחשב קישור נכנס לאתר ב'. מספר הקישורים הנכנסים לאתר אינטרנט ימשיך לשחק תפקיד חיוני בקידום אתרים בעתיד הקרוב מכיוון שקישורים נכנסים מראים הצבעה של ביטחון עבור אתר אינטרנט. אם אתרים שונים מקשרים לאתר א', הקישורים הנכנסים מצביעים על כך שאתר א' הוא מקור מידע אמין, וזו הסיבה שאתרים שונים מקשרים אליו.

ישנן מספר גישות שבהן עסק יכול לעסוק כדי להרוויח קישורים נכנסים. דוגמאות מכילות:

תכונת מדיה. אם העסק שלך עשה משהו מדהים או ראוי לציון, אתה יכול לפנות לחברת מדיה עבור תכונה ולכלול קישור לאתר שלך בתכונה. לדוגמה, אם העסק שלך גייס מעל מספר מסוים של דולרים עבור נסיעת חג המולד עבור ארגון צדקה מקומי, אתה יכול לפנות לעיתון המקומי שלך ולבקש מהם להציג את ההישג במאמר חדשותי מקוון ולכלול קישור לחברה שלך אתר במאמר זה.
לשכת המסחר המקומית. על ידי הצטרפות ללשכת המסחר המקומית שלך, תוכל לרשום את אתר העסק שלך במדריך העסקים. פעולה זו מאפשרת לעסק שלך להרוויח קישור נכנס.
צור תוכן שימושי באתר שלך. אתה יכול לשתף נתונים סטטיסטיים או תובנות של התעשייה באתר שלך שאתרים אחרים היו רוצים לקשר אליהם ולהתייחס אליהם באתר שלך. גישה זו היא דרך אורגנית להרוויח קישורים נכנסים.
גוגל תמשיך להיתקל בבעיות באינדקס של דפי אינטרנט חדשים
עוד ביולי 2022, גוגל אישרה שיש לה בעיות באינדקס של תוכן חדש והצגת תוכן זה בחיפוש Google ובחדשות Google. בציוץ, גוגל מצהירה כי "[יש] בעיה מתמשכת בהוספה לאינדקס בחיפוש Google שמשפיעה על מספר רב של אתרים. אתרים עשויים להיתקל באינדקס מושהה. אנחנו עובדים על זיהוי הגורם השורשי. העדכון הבא יהיה תוך 12 שעות."

אני מאמין שהבעיה הזו תחזור על עצמה ב-2023 ואילך, כי פשוט יש יותר מדי דפי אינטרנט בימינו. למרות שגוגל היא מכונה חזקה, יש לה מגבלות ויהיה קשה מאוד לגוגל לעמוד בקצב של כל הדפים החדשים שנוצרים מדי יום. כדי להגדיל את הסיכוי שלך לקבל את דפי האינטרנט החדשים שלך באינדקס על ידי Google, אתה יכול לשלוח את מפת האתר ב-יוסי רבה רשתות חברתיות של האתר שלך או את כתובות האתרים של הדפים החדשים שלך בבדיקת כתובות אתרים ב-Google Search Console ולבקש מ-Google להוסיף אותם לאינדקס.

גוגל עדיין תשתמש במילות מפתח כדי לקבל הבנה של דפי אינטרנט
גוגל תמשיך להשתמש במילות מפתח בכותרות עמודי ה-SEO של דפי האינטרנט שלך, בכותרות H1 או בתוכן האתר כדי לקבל הבנה טקסטואלית של דף אינטרנט ולהציג את דף האינטרנט בתוצאות החיפוש של גוגל בהתאם. לדוגמה, אם דף אינטרנט כולל את מילות המפתח "צעיף כותנה אורגנית" בכותרת SEO ובתוכן הגוף, גוגל תבין שדף האינטרנט קשור ל"צעיף כותנה אורגנית" ותציג את דף האינטרנט עבור מונחי חיפוש הקשורים ל"צעיף כותנה אורגנית" . ודא שדפי האינטרנט שלך מכילים מילות מפתח רלוונטיות שברצונך לדרג עבורן.

גוגל תשחרר עדכוני אלגוריתמים נוספים
גוגל פרסמה מספר עדכוני אלגוריתמים בין אוגוסט 2022 לנובמבר 2022, בתקווה לספק תוכן איכותי יותר בתוצאות החיפוש תוך מזעור כמות תוצאות הספאמי. חלק מהאתרים ראו עלייה בדירוג החיפוש בעוד שאתרים אחרים היו עדים לירידה בדירוג החיפוש שלהם. קשה מאוד לגלות מה בדיוק שינתה גוגל בהשקת האלגוריתמים הללו ואילו גורמים שוקל גוגל פחות או יותר לקביעת דירוגי החיפוש של אתרים. הגישות היחידות שעסקים יכולים לנקוט כדי לנסות למזער את ההשפעה השלילית של עדכוני האלגוריתמים הללו בשנת 2023 ואילך (כנראה שגוגל תוציא עדכוני אלגוריתם ב-2023), היא ליצור תוכן בעל ערך באמצעות מילות מפתח רלוונטיות ולהרוויח קישורים נכנסים איכותיים כך שהאתר שלך יהיה אינפורמטיבי, שימושי ואמין לנגד עיני גוגל. פעולה זו תגדיל את הסיכוי שלך להישאר ללא השפעה או אולי לשפר את דירוג החיפוש שלך במהלך עדכוני האלגוריתמים הקרובים.

2023 תהיה עוד שנה דינמית לקידום אתרים. עבור עסקים, זה אומר שאתה צריך להיות מעודכן בשינויים העדכניים ביותר באלגוריתם של Google ובשיטות קידום אתרים, כך שתוכל ליישם אסטרטגיות יוסי רבה רשתות חברתיות יעילות עבור האתר שלך ולשמור או להגדיל את דירוג החיפוש של האתר שלך. על ידי מעקב אחר ארבע מגמות ה-SEO בשנת 2023 לעיל, תוכל להכין את האתר שלך לשינויים הצפויים בשנת 2023 ולבצע אופטימיזציה לאתר שלך כדי לשפר את דירוג החיפוש שלו.

עסקים קטנים יוסי רבה רשתות חברתיות כאן כדי לעזור
יוסי רבה רשתות חברתיות הוא לא מקצוען מרכז המשאבים של ofit לעסקים קטנים מבוססי BC. לא משנה מה הרעיון שלך להצלחה, אנחנו כאן כדי לספק תמיכה הוליסטית ומשאבים בכל שלב של המסע. בדוק את מגוון הסמינרים המקוונים העסקיים שלנו, חינוך אלקטרוני לפי דרישה, הייעוץ שלנו לדבר עם מומחה, או עיין במבחר המאמרים העסקיים שלנו.