Spread the love

יוסי רבה – שיווק ברשתות החברתיות

השירותים של יוסי רבה – נוכחות חזקה במדיה החברתית היא יותר מסתם פרסום עדכוני סטטוס וציוצים ספורדיים. מותגים רבים ברשתות החברתיות מסוגלים ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם קהל היעד שלהם הבונה אמון אמיתי. זה יכול להפוך לקוחות לשגרירי מותג, שמוכנים לעזור לעסק שלך מעבר לקניית מוצרים או שימוש בשירותים שלך.

שימוש באסטרטגיות וטכניקות מונעות נתונים מוכחות יכול להביא ליעדים רלוונטיים ניתנים למדידה, לעזור לעסק שלך לעמוד ביעדי שיווק ולצמוח על ידי:

  • הגברת המודעות והמוניטין למותג
  • משיכת תעבורת אינטרנט איכותית
  • יצירת לידים
  • מניע מכירות
  • יצירת החזר ROI משמעותי

בעזרת סוכנות מדיה חברתית מנוסה, אתה מקבל גישה למומחים שבונים אסטרטגיות חברתיות חזקות.

על ידי שימוש במיקוד מתקדם בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין, יוטיוב וכו', תוכל להגיע לקהל שלך במקומות רבים יותר מאי פעם.

השירותים של יוסי רבה

%

עלייה בתנועה החודשית

%

גדילה בכמות המבקרים

%

אחוז ההמרה מרשתות החברתיות

השירותים של יוסי רבה במדיה חברתית בתשלום

שירותי המדיה החברתית שלנו יכולים לתמוך בעסק שלך בכל שלב ולכלול משימות כגון:

פיתוח אסטרטגיית מדיה חברתית
אנו יוצרים אסטרטגיה חברתית משמעותית המבוססת על המטרות והמדדים החשובים ביותר עבורך. זה כולל עזרה לך להגביר את המעורבות במותג שלך, ליצור לידים באיכות גבוהה או להניב יותר המרות.

מחקר וביקורת
אנו בודקים ומעריכים פעילות קודמת בפרופילים ובחשבונות הקיימים שלך במדיה החברתית כדי לקבל תובנות לגבי אסטרטגיית מיקוד הקהל שלנו. אנו גם שמים לב לאילו פלטפורמות חברתיות רלוונטיות לעסק שלך ומבצעים מחקר מפורט על תחומי עניין והתנהגויות של משתמשים. אסטרטגיה זו יכולה לכלול ערוצי מדיה חברתית מרובים שנבחרו באופן ספציפי כך שיתאימו בצורה הטובה ביותר לעסק שלך עם השירותים של יוסי רבה.

נכסים חברתיים ויצירת תוכן
אנו משתמשים בגישה של 'בדוק וללמוד' ליצירת הנכסים והתוכן שלנו במדיה החברתית. זה עוזר לנו להבין אילו פורמטים וסוגי תוכן יצירתיים ישיגו החזר על הוצאות פרסום חיובי ויגדילו את שיעורי ההמרה. מומחי התוכן והעיצוב שלנו מיומנים ביצירת מגוון תוכן מותאם. סוגי תוכן אלה כוללים:

תוכן וידאו
תמונות
מאמרים
מדריכים
אינפוגרפיקה
דיווח וניתוח

אנו מספקים דוחות סדירים ויסודיים המציגים את ההתקדמות של החשבונות החברתיים שלך ביחס למדדים שבחרת. נוכל לקבל הבנה מדויקת של ביצועי מאמצי השיווק והאם עלינו לבצע התאמות קלות כדי להגביר את התוצאות.

הדרכה במדיה חברתית
אנו מציעים תמיכה במדיה חברתית, הדרכה וסדנאות שיעזרו לך להשיג ביטחון בהבנה ובשיפור הנוכחות החברתית שלך. מפגשים אלה יכולים גם לעזור ליצור או לזהות אנשים בתוך העסק שלך שיכולים לפעול כשגרירי מדיה חברתית.

קידום העסק שלך במדיה חברתית יכול להביא לתוצאות מדידות ובעלות ערך. אם תרצה לדבר על אסטרטגיית השיווק שלך במדיה החברתית, צור איתנו קשר עוד היום השירותים של יוסי רבה.

שיווק משפיענים
שיתפנו פעולה עם יוצר מוביל של קמפיינים שיווקיים רבי עוצמה ליוצרים ב-YouTube כדי שהלקוחות שלנו יוכלו לגשת לשיווק משפיע. בעבודה משותפת, אנו מבטיחים שהמותג שלך ימוקם מול קהל היעד שלך באופן שמרגיש אורגני.

כל התוכן מותאם על מנת למקסם את החזר ה-ROI, ויש לך שליטה על הנאמר על המותג שלך. זה עוזר לשלב אינטגרציה יצירתית עם תוכן ומעורבות ארוכה/עמוקה עם קהל היעד שלך.

לשם מה ניתן להשתמש בשיווק ברשתות חברתיות?
לשיווק במדיה חברתית יש מגוון שימושים המועילים לרוב העסקים, ללא קשר לתעשייה:

להגיע לקהל שלך
ישנם למעלה מ-3 מיליארד משתמשים פעילים בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. זה מציע הזדמנות נפלאה עבורך להתחבר ללקוחות קיימים ופוטנציאליים כאחד. בנוסף להגיע לקהל שלך, המדיה החברתית נותנת לך גם את ההזדמנות להתחבר אליו ברמה הרגשית.

שפר את המודעות למותג
הגברת המודעות למותג עבור העסק שלך היא אחד השירותים של יוסי רבה היתרונות הגדולים ביותר של שיווק במדיה חברתית. למעשה, 91% מהמשווקים ראו עלייה בנראות מכמה שעות בלבד של עבודה במדיה חברתית בשבוע.

מודעות למותג היא היבט חשוב באמת בשיווק, מכיוון שהיא עוזרת לאנשים לזכור ולסמוך על המותג שלך. מודעות חזקה למותג יכולה לגרום לכך שלקוחות ישתמשו במותג שלך מבלי לקבל החלטה לעשות זאת באופן מודע. במקרים מסוימים, מודעות למותג אף הובילה לכך שמותגים הפכו למילת ביניים למוצר שהם יוצרים (כלומר הובר, סלוטייפ, Blu-Tac, Biro וכו'). על ידי שילוב מודעות למותג באסטרטגיית הקמפיין, נוכל להגדיל את ההשפעה הכוללת של מסע השיווק במדיה החברתית.

שלח תנועה לאתר שלך
אם אתה משיק שירות או מוצר או מנסה לעזור ללקוחות, סביר להניח שתשתף מידע ב-social. שיווק במדיה חברתית נהדר להצגת תוכן רלוונטי ללקוחות ולגרום להם ללחוץ על האתר שלך.

יתרה מכך, התנועה שאתה שולח לאתר שלך נמצאת לעתים רחוקות יותר במסע הלקוח מאשר תנועה רגילה. אחרי הכל, מדובר באנשים שכבר בחרו ליצור איתם אינטראקציה ולקבל עדכונים שוטפים מהמותג שלכם.

עודד מכירות
שיווק אורגני ותשלום ברשתות חברתיות יכול להיות דרכים מצוינות להניע מכירות עבור העסק שלך. היכולת לשלוח מידע רלוונטי, שובה לב וממוקד ללקוחות בנקודות מפתח בשלב ההתחשבות שלהם היא המפתח. המדיה החברתית מאפשרת לך לעשות את כל שלושת הדברים הללו בצורה יעילה ביותר.

מתן הצלחה שיווקית במדיה חברתית
כל מה שאנחנו עובדים עליו מבוסס על המוטו "שיווק אתה יכול למדוד", ושירותי השיווק החברתי שלנו אינם שונים. צוות המומחים שלנו תמיד יוודא שהם מבינים היטב את היעדים והיעדים שלך לפני יצירת קמפיינים כלשהם. המשמעות היא שהלקוחות שלנו תמיד בטוחים שהשיווק שלהם במדיה החברתית הולך להיות אפקטיבי.

יתרה מזאת, אנו יוצרים דוחות קבועים כדי שתוכל לראות את ביצועי הקמפיינים שלך מול היעדים העסקיים שלך.

צור קשר